Czyścik do piany montażowej 500ml

16,30  Brutto

14 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Czyścik Do Piany Montażowej 500ml

Czyścik do piany montażowej 500ml marki Chem-Rozlew to wielofunkcyjny środek do usuwania nieutwardzalnych pian i klejów poliuretanowych. Niezbędny do czyszczenia zaworów pojemników, dysz i pistoletów dozujących pianę montażową. Doskonały do odtłuszczania powierzchni stalowych przed zastosowaniem silikonów i poliuretanów.

Produkt jest sprzedawany w butelce o pojemności 500 ml, która jest wyposażona w wygodny aplikator w formie spryskiwacza. Dzięki temu czyszczenie jest łatwe i precyzyjne.

Czyścik do piany montażowej marki Chem-Rozlew działa szybko i skutecznie. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia pozostawione przez pianę montażową, takie jak nadmiar kleju, resztki piany i inne zabrudzenia.

Produkt jest bezpieczny dla większości powierzchni, w tym metalu, szkła, drewna, tworzyw sztucznych i tkanin.

Przed użyciem zawsze należy przetestować czyszczenie na niewielkiej i niewidocznej powierzchni, aby upewnić się, że produkt nie uszkodzi materiału.

Czyścik do piany montażowej marki Chem-Rozlew jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię, poczekać kilka minut, a następnie przetrzeć ją czystą szmatką lub gąbką.