Silikon sanitarny Ceresit CS 25 Siena 280ml

51,35  Brutto / szt

5 w magazynie

szt
Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Ceresit
Kod EAN:4740008501074
Kategoria:,

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Silikon sanitarny Ceresit CS 25 Siena 280ml

Silikon sanitarny Ceresit CS 25 Siena 280ml to produkt renomowanej marki Ceresit, który znajduje zastosowanie w uszczelnianiu powierzchni w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć, a także na zewnątrz budynków. Silikon jest odporny na pleśń i grzyby, co zapewnia trwałą ochronę przed ich rozwojem. Zawarte w silikonie substancje grzybobójcze powodują, że spoiny na których nie zatrzymuje się woda pozostają czyste i lśniące.

Ceresit CS 25 jest łatwy w aplikacji i szybko schnie, utwardza się w ciągu 24 godzin, dając gwarancję trwałego i estetycznego wykończenia. Posiada dobrą przyczepność do różnych materiałów, takich jak szkło, szkliwione płytki ceramiczne, elementy porcelanowe, fajansowe i emaliowane.

Produkt jest odporny na działanie wody, detergentów i czynników atmosferycznych, co zapewnia długotrwałą ochronę.

Prosty w użyciu, Ceresit CS 25 jest elastyczny, co pozwala na wypełnienie szczelin i fug o różnych szerokościach.

Silikon sanitarny Ceresit CS 25 Siena 280ml jest łatwy w utrzymaniu czystości i nie zmienia koloru pod wpływem promieni UV. Jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, co potwierdza otrzymany przez produkt certyfikat jakości.

Właściwości:

  • Oferowany w kolorach odpowiadającym kolorom spoin Ceresit
  • Zawiera substancje grzybobójcze, dzięki czemu jest odporny na pojawianie się wykwitów
  • Zapewnia szczelne połączenie w miejscach, gdzie zwykłe spoiny ulegają pęknięciom
  • Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny na kontakt z wodą pitną nr HK/W/0124/01/2017.
  • Wodoodporny
  • Ma znakomitą przyczepność do suchych, mało nasiąkliwych podłoży takich jak: szkło, szkliwione płytki ceramiczne, elementy porcelanowe, fajansowe i emaliowane