Uszczelniacz Akrylowy Ceresit CS7 280ml

11,07  Brutto

11 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Ceresit
Kod EAN:9000100986038
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Uszczelniacz Akrylowy Ceresit CS7 280ml

Uszczelniacz Akrylowy Ceresit CS7 280ml to uniwersalny, elastyczny i odporny na działanie wilgoci klej do płytek ceramicznych, kamienia naturalnego oraz gresu. Jest on przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także w miejscach narażonych na działanie wody. Produkt jest odporny na działanie chemikaliów oraz zmienne temperatury.

Jest jednoskładnikowym, elastycznym uszczelniaczem na bazie dyspersji akrylowej, znajdującym zastosowanie w wypełnianiu i uszczelnianiu spoin, pęknięć i ubytków we wszelkiego rodzaju materiałach budowlanych.

Stwardniały akryl można malować wszelkiego rodzaju farbami, oklejać lub szpachlować.

Uszczelniacz akrylowy CS7 jest łatwy w użyciu i może być stosowany zarówno na podłożach betonowych, jak i tynkowych. Posiada doskonałą przyczepność do różnych rodzajów płytek, a także do powierzchni betonowych i tynkowych. Klej jest gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania. Posiada wysoką przyczepność do wszelkich zwartych, porowatych i nasiąkliwych materiałów takich jak: gazobeton, gips, piaskowiec, płyty wiórowe i gipsowo-kartonowe oraz materiałów takich jak: powłoki malarskie, płytki ceramiczne i styropian. Doskonale nadaje się uszczelniania ram okiennych i ościeżnic drzwiowych wykonanych z drewna, metalu, aluminium lub PCW z murem (beton, cegła, kamień) i tynkiem, jak również do wypełniania szczelin wokół parapetów.

Produkt posiada certyfikat CE, co oznacza, że spełnia wymagania europejskiej normy EN 12004. Jest odpowiedni do stosowania w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz budynkach przemysłowych.

Ceresit CS7 to produkt o wysokiej jakości, który zapewnia trwałe i estetyczne połączenie płytek ceramicznych z podłożem. Jest on przeznaczony dla profesjonalistów, którzy cenią sobie wysoką jakość i trwałość swoich prac. Dodatkowo, produkt posiada atest PZH (Polski Związek Higieny) co potwierdza jego bezpieczeństwo i zgodność z polskimi normami.

Właściwości:

  • Do malowania
  • Wodoodporny
  • Odporny na starzenie
  • Idealna przyczepność do podłoży porowatych
  • Trwale elastyczno-plastyczny

Karta danych technicznych Uszczelniacza Akrylowego Ceresit CS7