Masa szpachlowa Kabe Profinisz 17kg

68,00  Brutto

3 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Farby Kabe
Kod EAN:5904509295392
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Masa szpachlowa Kabe Profinisz

to gotowa do użycia masa szpachlowa wyrównująca do ręcznego wygładzania powierzchni ścian i sufitów oraz spoinowania płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz budynków. Szczególnie polecana do ostatecznego i wykończeniowego wyrównania i wygładzania powierzchni przed malowaniem.

Dzięki białej barwie i gładkiej powierzchni pozwala na ograniczenie ilości wymalowań dla uzyskania pełnego efektu dekoracyjnego. Produkt w postaci łatwej w aplikacji plastycznej masy, która po stwardnieniu łatwo poddaje się obróbce mechanicznej przez szlifowanie. Masa szpachlowa Profinisz może być także stosowana do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych przy zastosowaniu taśmy zbrojącej. Do stosowania na wszelkich typowych podłożach mineralnych jak np.: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienne i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe. Uwaga: Produkt nie powinien być stosowany w pomieszczeniach w których stała wilgotność względna powietrza przekracza 70%. Uwaga: Nie stosować bezpośrednio na gips budowlany, zaleca się wykonanie warstwy pośredniej z gipsu szpachlowego.

Masa szpachlowa Kabe Profinisz jest łatwa w użyciu i szybko schnie. Dzięki temu, można ją stosować nawet przy trudnych warunkach pogodowych. Kabe Profinisz posiada dobrą przyczepność do różnych podłoży, takich jak beton, cegła, tynki, płyty gipsowe. Produkt bardzo trwały i odporny na działanie wody i wilgoci, co pozwala na jej stosowanie nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie ponadto posiada dobre właściwości mechaniczne, co pozwala na jej stosowanie przy pracach remontowych, budowlanych, jak również przy pracach naprawczych. Masa szpachlowa Kabe Profinisz jest bardzo wydajna, dzięki czemu można ją stosować przy dużych powierzchniach.

Właściwości:

• Szybkie i łatwe nakładanie

• Gładka, dekoracyjna powierzchnia

• Wysoki stopień białości

• Gotowa do bezpośredniego stosowania

• Łatwa w aplikacji i obróbce mechanicznej

• Możliwość spoinowania płyt gipsowo-kartonowych

 

Karta techniczna i sposób użycia Kabe Profinisz