Zaprawa murarska do klinkieru Atlas 371 Grafit 25kg

32,00  Brutto

Brak w magazynie

Dostępność:Niedostępny
Producent:Atlas
Kod EAN:5905400544725
Kategoria:,

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Zaprawa murarska do klinkieru Atlas 371 Grafit 25kg

Zaprawa murarska do klinkieru Atlas 371 Grafit to produkt wysokiej jakości, który oferuje wiele korzyści dla użytkowników. Wśród najważniejszych cech warto wymienić to, że nie powoduje wykwitów solnych. Produkt ten jest wytwarzany na bazie wysokiej jakości czystego cementu portlandzkiego z dodatkiem trasu, który zapobiega powstawaniu wykwitów. Ponadto, kruszywo kwarcowe użyte do wyprodukowania zaprawy zostało poddane procesowi przesiewania i płukania, dzięki czemu ziarna żwiru zostały oczyszczone z zanieczyszczeń, rozpuszczalnych soli i innych minerałów, co zapobiega powstawaniu wysoleń.

Zaprawa jest odporna na promieniowanie UV, co oznacza, że jej intensywne kolory nie blakną i nie traci swoich parametrów wytrzymałościowych. Odpowiednio dobrany stos kruszywowy zapewnia bardzo dobre parametry robocze, dzięki czemu zaprawę można łatwo nakładać i formować.

Ponadto, dzięki zawartości specjalnie dobranych pigmentów nieorganicznych i niskiemu poziomowi wody zarobowej, powierzchnie cegieł łatwo się czyści (na sucho) przy pomocy miękkich szczotek, a mur pozostaje wolny od zanieczyszczeń.

Zaprawa murarska do klinkieru Atlas 371 Grafit posiada wysoką wytrzymałość na ściskanie kategorii M5 oraz cechuje się wysoką przyczepnością do elementów o niskiej nasiąkliwości. Produkt jest paroprzepuszczalny i hydrofobowy, co zapobiega niekontrolowanemu napływowi wilgoci.