Styrodur Technonicol XPS Carbon Prof 300 10cm

476,00  Brutto / op

Brak w magazynie

Dostępność:Niedostępny
Producent:Technonicol
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Styrodur Technonicol XPS Carbon Prof 300 10cm

To płyta termoizolacyjna z polistyrenu ekstrudowanego TECHNONICOL CARBON. Jest to nowoczesny materiał stosowany w budownictwie. Jego głównym zastosowaniem jest termoizolacja fundamentów, piwnic, dachów odwróconych i miejsc narażonych na permanentny kontakt z wilgocią oraz w sektorze reklamy.

Styrodur Technonicol XPS Carbon Prof 300 10cm charakteryzuje się zamkniętokomórkową, jednorodną strukturą w całej swojej masie, co gwarantuje utrzymanie jego właściwości izolacyjnych w długim okresie.

Przeznaczony jest do izolacji cieplnej ścian budynków i innych elementów betonowych oraz fundamentów, a także cokołów, piwnic od strony gruntu, podłóg ogrzewanych i na gruncie ( montaż pod lub nad betonem ), izolacji dachów skośnych i płaskich oraz miejsc narażonych na kontakt z wilgocią oraz wykorzystywany jest w sektorze reklamy.

Dzięki swojej właściwości termoizolacyjnej oraz budową płyt spienianych dwutlenkiem węgla, nadają się dla budownictwa energooszczędnego, jest również ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego

Styrodur Technonicol XPS Carbon Prof 300 10cm dzięki budowie z drobnych, zamkniętych komórek w całej swojej masie, nie wchłania wody, nie pęcznieje i nie kurczy się.

Jest odporny na czynniki biologiczne oraz warunki atmosferyczne. Cechuje go wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz łatwa obróbka i montaż dzięki czemu praca z nim idzie szybko i przyjemnie.

Styrodur Technonicol XPS Carbon Prof 300 posiada doskonały współczynnik przenikania ciepła „λ”.

Właściwości:

  • Współczynnik lambda: 0,034,
  • Wytrzymałość na ściskanie przy 10% odkształceniu 300 kPa,
  • Nie wchłania wody,
  • Odpowiedni pod ogrzewanie podłogowe,
  • Krawędzie frezowane ( na zakładkę ).

Wymiary:

Długość: 1180 mm

Szerokość: 580 mm

Grubość: 100 mm

Cena dotyczy 1 m³.