Styropian Hydro Green 20cm

103,97  Brutto

Brak w magazynie

Dostępność:Niedostępny
Producent:Polstyr
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Styropian Hydro Green 20cm

Styropian Hydro Green 20cm to ekologiczny produkt izolacyjny przeznaczony do stosowania w budownictwie. Głównym składnikiem Styropian zielony jest polistyren ekstrudowany (EPS), odpowiedzialny za doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Ze względu na fakt, że posiada on certyfikat ekologiczny można być pewnym, że jego produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Styropian zielony posiada właściwości hydroizolacyjne, oznacza to, że jest odporny na działanie wody i wilgoci.

Ważnym aspektem jest jego lekkość i łatwość montażu. Nadaje się do w różnego rodzaju budynkach, jak na przykład domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, budynki przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej.

Przede wszystkim Styropian Hydro Green 20cm marki Polstyr jest dostępny w różnych grubościach, co pozwala na dopasowanie izolacji do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego budynku.

Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym, pozwala na oszczędności energii i redukcję kosztów ogrzewania. Styropian zielony jest również odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak mróz, słońce, wiatr oraz deszcz. W związku z tym jego właściwości pozwalają na długotrwałe korzystanie z jego właściwości izolacyjnych.

Do zamocowania styropianu zielonego używa się specjalnego Kleju do styropianu.

Reasumując Styropian Hydro Green 20cm to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć energooszczędność swojego budynku i przyczynić się do ochrony środowiska.

Właściwości:

  • Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,035 W/m·K,
  • Wytrzymałość na zginanie ≥ 170 kPa,
  • Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu ≥ 120 kPa,
  • Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym, całkowitym zanurzeniu ≤ 3%,
  • Reakcja na ogień: Euroklasa E,
  • Krawędzie proste lub frezowane.

 

Karta techniczna Polstyr Hydro Green

Cena dotyczy 1szt opakowania.

Szukasz innego rozmiaru? Skontaktuj się z nami.

 

Sprawdź również inne produktu z systemu Polstyr:

Polstyr S1 25Kg Klej do siatki

Polstyr S2 25Kg Klej do styropianu

Siatka z włókna szklanego Optima-Net 150