Isover Aku-Płyta/Akuplat+ 75mm Płyta z wełny mineralnej

122,55  Brutto

14 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Isover
Kod EAN:6416923089055
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Isover Aku-Płyta/Akuplat+ 75mm Płyta z wełny mineralnej

Isover Aku-Płyta/Akuplat+ 75mm Płyta z wełny mineralnej to wełna mineralna produkowana przez firmę Isover, jednego z liderów na rynku materiałów izolacyjnych.

Wełna mineralna w płytach do izolacji akustycznej i termicznej ścian działowych i szkieletowych. Najlepiej pochłaniający dźwięki powietrzne produkt do lekkiej zabudowy.

Wykonana z włókien szklanych, posiada właściwości niepalne. Dzięki swojej budowie oraz właściwościom jest bezpieczna w użytkowaniu. Wełna ta jest również odporna na działanie wilgoci, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna i akustyczna w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Płyta z wełny mineralnej jest lekka i łatwa w montażu, co znacznie ułatwia prace budowlane. Dodatkowo, wełne w płytach cechuje ekologia, ponieważ jest produkowana z surowców odnawialnych i jest bezpieczna dla środowiska.

Isover Aku-Płyta/Akuplat+ 75mm Płyta z wełny mineralnej jest dostępna w różnych grubościach i wymiarach, dzięki czemu można ją dopasować do różnych potrzeb budowlanych.

Karta produktu Aku-Płyta/Akuplat+ Isover  

 

Sprawdź akcesoria do wełny, które znacznie ułatwią pracę nad założeniem termoizolacji.