Polstyr S1 Klej do siatki 25Kg

23,70  Brutto

61 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Polstyr
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Polstyr S1 Klej do siatki 25Kg jest składnikiem zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem POLSTYR.

Jest przeznaczony do wykonywania cienkiej warstwy zbrojonej siatką podtynkową oraz do przyklejania płyt styropianowych do podłoża (zewnętrznych ścian budynków) metodą ETICS.

Ściany mogą być wykonane z elementów murowych (cegły, bloczki, kamień, itp.) lub z betonu (wylewanego na budowie lub w postaci elementów prefabrykowanych).

Polstyr S1 Klej do siatki 25Kg może być stosowany zarówno na nowych ścianach pionowych, jak i przy renowacji już istniejących. Możliwe jest również stosowanie na powierzchniach poziomych oraz nachylonych, które nie są narażone na działanie opadów atmosferycznych.

Ocieplenie POLSTYR nie jest przeznaczone do zapewnienia szczelności konstrukcji budowlanej pod względem przenikania powietrza.

Klej do siatki z włókna szklanego można stosować do przyklejania zarówno białych, jak i grafitowych płyt styropianowych. Zaprawa jest suchą mieszanką wysokiej jakości spoiwa cementowego, kruszyw i środków modyfikujących. Jest produktem wydajnym, bardzo wygodnym i łatwym w użyciu. Zaprawę cechuje bardzo dobra urabialność, elastyczność oraz przyczepność.

Właściwości:

– składnik zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem POLSTYR,

– jednostkowe opakowanie: worek papierowy 25 kg,

– zbiorcze opakowanie: paleta 42 worki x 25 kg,

– zużycie przy przyklejaniu płyt styropianowych: 3 – 4 kg/m2,

– zużycie przy zatapianiu siatki: 2,5 – 3,5 kg/m2,

– wyrób zgodny z krajową oceną techniczną

Karta techniczna Polstyr S1 Klej do siatki