Polstyr S2 Klej do styropianu 25kg

22,20  Brutto

168 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Polstyr
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Polstyr S2 Klej do styropianu 25kg służy do przyklejania płyt styropianowych do ocieplania ścian zewnętrznych budynków w metodzie lekkiej-mokrej. Jest składnikiem zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem POLSTYR.

Używa się jej do przyklejania płyt styropianowych do podłoża (zewnętrznych ścian budynków) przy ocieplaniu budynków metodą ETICS. Klej do styropianu może być używany na ściany wykonane z elementów murowych (cegły, bloczki, kamień, itp.) lub z betonu (wylewanego na budowie lub w postaci elementów prefabrykowanych).

Swoje zastosowanie znajdzie zarówno na nowych ścianach pionowych, jak i przy renowacji już istniejących. Może być również stosowany  na powierzchniach poziomych oraz nachylonych, które nie są narażone na działanie opadów atmosferycznych.

Ocieplenie POLSTYR nie jest przeznaczone do zapewnienia szczelności konstrukcji budowlanej pod względem przenikania powietrza.

Polstyr S2 Klej do styropianu 25kg można stosować do przyklejania białych płyt styropianowych. Zaprawa jest suchą mieszanką wysokiej jakości spoiwa cementowego, kruszyw i środków modyfikujących. Jest produktem wydajnym, bardzo wygodnym i łatwym w użyciu.

Zaprawę cechuje bardzo dobra urabialność, elastyczność oraz przyczepność.

Właściwości:

– składnik zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem POLSTYR,

– jednostkowe opakowanie: worek papierowy 25 kg,

– zbiorcze opakowanie: paleta 42 worki x 25 kg,

– zużycie przy przyklejaniu płyt styropianowych: 4,5 – 5,5 kg/m2,

– wyrób zgodny z krajową oceną techniczną.

Karta techniczna Kleju do styropianu Polstyr S2