Gładź Gipsowa Euromix GX-1 20kg

35,00  Brutto

74 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Euromix
Kod EAN:5907799210205
Kategoria:,

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Gładź Gipsowa Euromix GX-1 20kg

Gładź Gipsowa Euromix GX-1 20kg to  gotowy do użycia produkt w kolorze śnieżnobiałym, służy do wygładzania powierzchni ścian i sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem. Jest to mieszanka gipsu i specjalnych dodatków, która po zmieszaniu z wodą tworzy gładką, lekką i łatwą do aplikacji masę.

Gładź gipsowa do stosowania na podłożach mineralnych takich jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, gazobeton, gips szpachlowy, nie narażonych na bezpośredni wpływ wilgoci.

Pozwala na uzyskanie gładkiego śnieżnobiałego podłoża pod malowanie lub tapetowanie. Bardzo wolno wiąże dzięki czemu jest łatwa w stosowaniu. Nadaje się także do spoinowania elementów gipsowych, a przede wszystkim płyt kartonowo-gipsowych z użyciem taśm zbrojących.

Gładź Gipsowa Euromix GX-1 20kg produkowana na bazie naturalnego anhydrytu, spoiw hydraulicznych oraz dodatków modyfikujących tworzy idealne podłoże pod wszelkiego rodzaju powłoki malarskie i tapety. Jej dodatkową zaletą jest wydłużony czas wiązania oraz łatwość obróbki po wyschnięciu.