Klej Żelowy Mineralny KeraKoll Bioflex 25kg

Klej Żelowy Mineralny KeraKoll Bioflex 25kg

45,00  Brutto

Poprzednia najniższa cena: 45,00 .

Availability: 24 w magazynie

Producent:

Kod EAN:

5900401819094

Numer katalogowy:

Nie nadano

Opakowanie:

25kg

Kolor:

Szary

Klej Żelowy Mineralny KeraKoll Bioflex 25kg

Klej Żelowy Mineralny KeraKoll Bioflex 25kg służy do wysokiej klasy klejenia gresu porcelanowego, ceramiki i kamieni naturalnych, przy zerowym spływaniu pionowym i długim czasie otwartym. Klej ten charakteryzuje się wysoką elastycznością, co pozwala na stosowanie go na podłożach o zwiększonej ruchliwości, takich jak ogrzewane podłogi czy powierzchnie z cienką warstwą izolacji termicznej. Może być stosowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Bioflex jest klejem ekologicznym.

Został stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię opracowaną przez Kerakoll, która pozwala na zastąpienie tradycyjnych żywic syntetycznych w klejach i zaprawach budowlanych, co redukuje emisję szkodliwych substancji do środowiska.

Charakteryzuje się również szybkim czasem wiązania oraz wysoką przyczepnością, dzięki czemu pozwala na szybką i trwałą instalację płytek ceramicznych i kamienia naturalnego.

Klej żelowy mineralny Bioflex występuje w opakowaniach o wadze 25 kg i jest gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą.

Właściwości:

  • Odpowiedni do dużych formatów do 60 cm
  • Odpowiedni do podłóg ogrzewanych
  • Wodo‑ i mrozoodporny
Waga 25 kg
Wymiary 53 × 30 × 16 cm
Kolor

Szary

Wydajność

W okolicach 2,5kg – 4kg na

Zalety

• Z BENTONITEM MINERALNYM

Bioflex® zawiera ekskluzywny bentonit mineralny, który w kontakcie z wodą zarobową przekształca się w wysoce tiksotropowy klej, utrzymujący kształt i grubość warstwy pod płytką oraz gwarantuje niezrównanie łatwe nakładanie.

• Z WAPNEM NATURALNYM NHL

Bioflex® zawiera cement mineralny ulepszony naturalnym wapnem hydraulicznym nhl, które nadaje większą plastyczność i lekkość nakładania. Zapobiega gęstnieniu i tężeniu oraz redukuje konieczność użycia dodatków chemicznych.

• Z LATEKSEM ROŚLINNYM

Bioflex® zawiera składniki pochodzenia roślinnego, które poprawiaj obrabialność i czas otwarty. Bioflex® z najniższą zawartością dodatków chemicznych nie wydziela niebezpiecznych substancji ani nieprzyjemnych zapachów.

Zastosowanie

Shopping Cart
Scroll to Top