Kołek do Styropianu Metalowy Trzpień 160mm

1,30  Brutto

500 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:WkrętMet-Klimas
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Kołek do Styropianu Metalowy Trzpień 160mm

marki Klimas-WkrętMet to produkt przeznaczony do montażu płyt styropianowych oraz wełny mineralnej na ścianach i sufitach. Został wykonany z wytrzymałej stali ocynkowanej. Cechuje go krótka strefa rozpierania, która pozwala na uzyskanie maksymalnych wytrzymałości łącznika przy minimalnym nakładzie pracy.

Kołek posiada trzpień zakończony główką oblaną poliamidem, co pozwala zminimalizować punktową przenikalność cieplną łącznika. Trzpień wbija się w płytę styropianową, tworząc stabilną i mocną podstawę.

Innowacyjne wykonanie konstrukcji koszulki pozwoliło na zwiększenie przyczepności zaprawy klejowej oraz większą sztywność kołnierza dociskowego.

Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować go do różnych grubości płyt styropianowych i wełny mineralnej. Montaż oraz użytkowanie jest bardzo proste i można je wykonać bez użycia specjalistycznego sprzętu. Ponad to łącznik wbijany z metalowym trzpieniem może być montowany we wszystkich rodzajach podłoży z zachowaniem parametrów wytrzymałościowych.

Kołek do Styropianu Metalowy Trzpień 160mm marki Klimas-WkrętMet jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i skutecznie zamontować płyty styropianowe na ścianach lub sufitach. Produkt o wysokiej jakości, trwały i odporny na warunki atmosferyczne, zapewni skuteczne mocowanie materiałów termoizolacyjnych na długi czas.

Świetnie sprawdza się przy połączeniu z:

 

Cena dotyczy 1 szt łącznika wbijanego.