Kołek do Styropianu Plastikowy Trzpień 110mm

0,31  Brutto / szt

476 w magazynie

szt
Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:WkrętMet-Klimas
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Kołek do Styropianu Plastikowy Trzpień 110mm

Marki Klimas-WkrętMet to produkt przeznaczony do montażu płyt styropianowych oraz wełny mineralnej na ścianach i sufitach. Został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, który zapewnia skuteczne i trwałe mocowanie styropianu. Cechuje go długa strefa rozpierania.

Kołek posiada trzpień plastikowy wzmocniony włóknem szklanym. Trzpień wbija się w płytę styropianową, tworząc stabilną i mocną podstawę.

Innowacyjne wykonanie konstrukcji koszulki pozwoliło na zwiększenie sztywności talerza dociskowego, co poskutkowało pewniejszym mocowaniem mocowanego materiału. Łącznik wbijany marki Wkręt-Met jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego może być stosowany na zewnątrz budynku.

Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować go do różnych grubości płyt styropianowych i wełny mineralnej. Montaż oraz użytkowanie jest bardzo proste i można je wykonać bez użycia specjalistycznego sprzętu.

Kołek do Styropianu Plastikowy Trzpień 110mm marki Klimas-WkrętMet jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i skutecznie zamontować płyty styropianowe na ścianach lub sufitach. Jest to produkt wysokiej jakości, trwały i odporny na warunki atmosferyczne, który zapewni skuteczne mocowanie materiałów termoizolacyjnych na długi czas.

Świetnie sprawdza się przy połączeniu z:

 

Cena dotyczy 1 szt łącznika wbijanego.