Nadproże 120

Nadproże 120

18,00  Brutto

Poprzednia najniższa cena: 18,00 .

Brak w magazynie

Producent:

Kod EAN:

Nie nadano

Numer katalogowy:

Nie nadano

Opakowanie:

Nie podano

Kolor:

Nie określono

Nadproże 120

Nadproże 120 służy do wykonywania nadproży nad otworami drzwiowymi i okiennymi na murach wewnętrznych i zewnętrznych. Najważniejszym zadaniem nadproży jest przenoszenie ciężaru stropów i ścian.  Eliminuje konieczność wylewania lub dolewania belek co znacznie przyspiesza proces budowy. Prefabrykowana belka betonowa – wykonuje się ją z wysokiej klasy betonu C40/50, wysokiej jakości betonu, o bardzo dobrych współczynnikach, który jest odporny na obciążenia i działanie czynników atmosferycznych.

Przy budowie każdego domu zdecydowaną uwagę przykuwa się stabilności i wytrzymałości budynku. Używając nadproży znacznie prościej i szybciej stworzymy stabilne i bezpieczne ściany nośne oraz ściany działowe. Element ten umiejscawia się na górze ściany działowej lub nadproża, aby zwiększyć nośność i stabilność konstrukcji, a także aby zwiększyć rozpiętość oraz przenieść obciążenie między ścianami nośnymi lub słupami.

Jest ono również dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby pasować do różnych projektów budowlanych. W budownictwie często używamy ich budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym oraz w budynkach użyteczności publicznej i budynkach komercyjnych. Dzięki swoim właściwościom konstrukcyjnym, nadproże jest niezbędnym elementem, który pomaga zwiększyć bezpieczeństwo i trwałość budynku. Nadproża betonowe są stosowane w różnych typach budynków, takich jak mieszkalnych oraz przemysłowe lub użyteczności publicznej.

Belki nadprożowe L19 montujemy równocześnie ze wznoszeniem ścian oraz postępując ściśle według zaleceń producenta, jakie zawarł w instrukcji montażu nadproży.

Wymiary:

Długość: 120 cm

Szerokość: 11 cm

Wysokość: 6 cm

 

Waga 21 kg
Shopping Cart
Scroll to Top