Nadproże L-19/180

72,00  Brutto

22 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Nadproże L-19/180

Nadproże L-19/180 służy do wykonywania nadproży nad otworami drzwiowymi i okiennymi na murach wewnętrznych i zewnętrznych. Najważniejszym zadaniem nadproży jest przenoszenie ciężaru stropów i ścian.  Eliminuje konieczność wylewania lub dolewania belek co znacznie przyspiesza proces budowy. Prefabrykowana belka betonowa – wykonuje się ją z wysokiej klasy betonu C40/50, wysokiej jakości betonu, o bardzo dobrych współczynnikach, który jest odporny na obciążenia i działanie czynników atmosferycznych.

Przy budowie każdego domu zdecydowaną uwagę przykuwa się stabilności i wytrzymałości budynku. Używając nadproży znacznie prościej i szybciej stworzymy stabilne i bezpieczne ściany nośne oraz ściany działowe. Element ten umiejscawia się na górze ściany działowej lub nadproża, aby zwiększyć nośność i stabilność konstrukcji, a także aby zwiększyć rozpiętość oraz przenieść obciążenie między ścianami nośnymi lub słupami.

Jest ono również dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby pasować do różnych projektów budowlanych. W budownictwie często używamy ich budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym oraz w budynkach użyteczności publicznej i budynkach komercyjnych. Dzięki swoim właściwościom konstrukcyjnym, nadproże jest niezbędnym elementem, który pomaga zwiększyć bezpieczeństwo i trwałość budynku. Nadproża betonowe są stosowane w różnych typach budynków, takich jak mieszkalnych oraz przemysłowe lub użyteczności publicznej.

Belki nadprożowe L19 montujemy równocześnie ze wznoszeniem ścian oraz postępując ściśle według zaleceń producenta, jakie zawarł w instrukcji montażu nadproży.

Wymiary:

Długość: 180 cm

Szerokość: 19 cm

Wysokość: