Paca nierdzewna gładka 130 x 680mm EcoLine

Numer katalogowy: 2625

84,00  Brutto / szt

3 w magazynie

szt
Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Kubala
Kod EAN:5907798326259
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Paca nierdzewna gładka 130 x 680mm EcoLine

Paca nierdzewna gładka o długości 130 cm i szerokości 685 mm z uchwytem z kompozytu drewna to produkt marki Kubala, który należy do linii ECO LINE. Jest to narzędzie wykorzystywane w budownictwie do nakładania gładzi gipsowych oraz zapraw i klejów.

Paca nierdzewna gładka 130 x 680mm EcoLine została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i odporność na korozję, a także ułatwia proces czyszczenia. Gładka powierzchnia pacy umożliwia równomierne i precyzyjne rozprowadzenie materiału, co pozwala na uzyskanie pożądanych efektów w procesie wykańczania powierzchni ścian i sufitów.

Uchwyt pacy został wykonany z kompozytu drewna, co zapewnia wygodne i ergonomiczne użytkowanie oraz estetyczny wygląd. Materiał ten jest odporny na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, co gwarantuje dłuższą żywotność produktu.

Paca nierdzewna gładka 130 x 680mm EcoLine idealnie sprawdzi się w pracach wykończeniowych, zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnym budownictwie. Paca nierdzewna z uchwytem z kompozytu drewna marki Kubala to niezawodne narzędzie, które ułatwi proces nakładania gładzi gipsowych i zapraw, a także zapewni estetyczny wygląd wykończonej powierzchni.

Właściwości:

  • część robocza wykonana ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej
  • grubość: 0,7 mm
  • ergonomiczny, wyprofilowany uchwyt z drewna bukowego
  • do nakładania gładzi gipsowych, wykonywania posadzek oraz nakładania zapraw i klejów