Paca nierdzewna gładka ząb półokrągły 130x270mm

Numer katalogowy: 267

23,00  Brutto / szt

4 w magazynie

szt
Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Kubala
Kod EAN:5907798302673
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Paca nierdzewna gładka ząb półokrągły 130x270mm

Paca nierdzewna z zębem półokrągłym i uchwytem 3K typu soft na stopce z poliamidu to profesjonalne narzędzie do równomiernego rozprowadzania zaprawy klejowej lub masy szpachlowej podczas układania płytek ceramicznych lub kamienia naturalnego.

Paca marki Kubala została wykonana z najwyższej jakości nierdzewnej stali, co zapewnia jej trwałość i odporność na korozję oraz rdzewienie. Zęby pacy mają kształt półokrągły i wymiary 20×15 mm, co umożliwia precyzyjne i równomierne rozprowadzenie kleju na powierzchni.

Paca nierdzewna gładka ząb półokrągły 130x270mm posiada uchwyt 3K typu soft, wykonany z trzykomponentowego materiału polimerowego, który zapewnia pewne i wygodne chwycenie, nawet podczas długiej pracy. Uchwyt wyposażony jest w stopkę z poliamidu, co umożliwia precyzyjne ustawienie paci podczas pracy.

Wymiary pacy to 130×270 mm, co zapewnia wygodę pracy zarówno na mniejszych jak i większych powierzchniach. Paca jest idealna dla profesjonalistów i osób zajmujących się układaniem płytek ceramicznych lub kamienia naturalnego, którzy wymagają narzędzia o wysokiej jakości i niezawodności.

Właściwości:

  • paca do rozprowadzania klejów samorozpływnych, grubowarstwowych i odkształcalnych na płytkach wielkoformatowych
  • stal nierdzewna, kwasoodporna, grubość 0,7 mm
  • zapewnia maksymalne pokrycie płytki klejem
  • paca idealnie wyważona
  • uchwyt ergonomiczny, profilowany 2K typu soft na stopce z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego