Paca nierdzewna z zębem półokrągłym 130x270mm

Numer katalogowy: 463

32,00  Brutto / szt

4 w magazynie

szt
Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Kubala
Kod EAN:5907798304639
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Paca nierdzewna z zębem półokrągłym 130x270mm

Paca nierdzewna z zębem półokrągłym to narzędzie renomowanej marki Kubala, służące do równomiernego rozprowadzania zaprawy klejowej lub masy szpachlowej na powierzchniach przed ułożeniem płytek ceramicznych lub kamienia naturalnego.

Paca ta wykonana jest z nierdzewnej stali, co zapewnia jej wytrzymałość oraz odporność na korozję i rdzewienie, a zęby mają kształt półokrągły i wymiary 20×15 mm, co umożliwia precyzyjne i równomierne rozprowadzenie kleju na powierzchni.

Paca nierdzewna z zębem półokrągłym 130x270mm posiada uchwyt typu soft, wykonany z dwukomponentowego materiału polimerowego, co zapewnia wygodne i pewne chwycenie. Uchwyt wyposażony jest w stopkę z poliamidu, która umożliwia łatwe i precyzyjne ustawienie paci podczas pracy.

Wymiary pacy to 130×270 mm, co pozwala na wygodną pracę zarówno w przypadku mniejszych jak i większych powierzchni. Dzięki solidnemu wykonaniu i starannemu wykończeniu, narzędzie to zapewnia skuteczne i wygodne rozprowadzenie klejów samorozpływnych, grubowarstwowych i odkształcalnych na płytkach wielkoformatowych

Właściwości:

  • paca do rozprowadzania klejów samorozpływnych, grubowarstwowych i odkształcalnych na płytkach wielkoformatowych
  • stal nierdzewna, kwasoodporna, grubość 0,7 mm
  • zapewnia maksymalne pokrycie płytki klejem
  • paca idealnie wyważona
  • uchwyt ergonomiczny, profilowany 2K typu soft na stopce z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego