Piana montażowa wężykowa Ceresit TS61 750ml

32,00  Brutto

14 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Ceresit
Kod EAN:4740008200014
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Piana montażowa wężykowa Ceresit TS61 750ml

Piana montażowa wężykowa Ceresit TS61 750ml to jednoskładnikowa, niskoprężna piana montażowa o dużej stabilności formy.

Służy do osadzania i uszczelniania ościeżnic drzwiowych, okiennych, skrzynek roletowych, szafek instalacyjnych, parapetów itp. Może być stosowana w różnych materiałach budowlanych, takich jak beton, drewno, metal, tworzywa sztuczne, ceramika czy kamień.

Jest to pianka poliuretanowa, która w procesie aplikacji rozpręża się, wypełniając i uszczelniając wszelkie nierówności i luki. Cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnych powierzchni oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną i termiczną, co czyni ją odporną na działanie wilgoci, wody, promieniowania UV oraz wysokich i niskich temperatur.

Pianka montażowa Ceresit TS 61 dzięki użyciu wężyka jest łatwa w aplikacji, wystarczy umieścić opakowanie na odpowiedniej wysokości, nacisnąć zawór, a pianka zacznie się wylewać na docelową powierzchnię. Po nałożeniu, pianka szybko twardnieje i staje się stabilna. Nadmiar pianki można usunąć zmywaczem do pian lub nożem po zastygnięciu.

Pianka montażowa Ceresit TS 61 jest powszechnie stosowana w budownictwie, zarówno w pracach remontowych, jak i w nowych budynkach. Może być wykorzystywana w izolacji przeciwwilgociowej i termicznej fundamentów, ścian, stropów, dachów, okien, drzwi oraz instalacji.

Właściwości:

  • Stabilna wymiarowo
  • Niskoprężna
  • Dokładne dozowanie
  • O bardzo dobrej izolacyjności
  • Wodoodporna
  • Do wnętrz i na zewnątrz
  • Nieszkodliwa dla ozonosfery