Plastyfikator do betonu Master Pozzolth STD 5l

35,06  Brutto

3 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Kod EAN:5908279779922
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Plastyfikator do betonu Master Pozzolth STD 5l

Plastyfikator do betonu Master Pozzolth STD 5l jest wysoko wydajną domieszka uplastyczniającą, która dysperguje ziarna cementu dzięki temu powstaje jednorodny zaczyn cementowy z niewielkimi siłami tarcia wewnętrznego zapewniającymi lepszą urabialność mieszanki betonowej. Przeznaczony do stosowania w budownictwie, który pozwala na uzyskanie trwałych i wytrzymałych konstrukcji betonowych.

Master Pozzolith STD to plastyfikator do betonu, który został stworzony z zapewnieniu lepszej przyczepności, zmniejszeniu ilości wody potrzebnej do mieszania betonu oraz zwiększeniu jego plastyczności. Dzięki temu beton jest bardziej odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia czy rozwarstwienia, oraz na wpływ warunków atmosferycznych.

Plastyfikator do betonu Master Pozzolith STD 5l może być stosowany zarówno do produkcji betonu ręcznie, jak i przy użyciu maszyn i narzędzi. Jest łatwy w użyciu i dobrze rozpuszcza się w wodzie, co pozwala na równomierne rozprowadzenie w całej masie betonowej.

Właściwości uplastyczniające MasterPozzolith STD pozwalają produkować mieszanki betonowe o:

  • odpowiedniej konsystencji przy zachowaniu stałej ilości wody.
  • wyższej urabialności ułatwiającej jej pompowanie,
  • układanie, zagęszczanie oraz wykończenie powierzchni.
  • mniejszej ilości wody zarobowej, z zachowaniem stałej konsystencji, co zwiększa gęstość betonu oraz
  • skuteczność hydratacji cementu podnosząc parametry betonu takie jak wytrzymałość, szczelność, trwałość oraz obniża nasiąkliwość i skurcz.