Profil cokołowy 50mm

,

Profil cokołowy 50mm

15,00  Brutto

Poprzednia najniższa cena: 15,00 .

Availability: 35 w magazynie

Szerokość
.50mm

Producent:

Kod EAN:

Nie nadano

Numer katalogowy:

Opakowanie:

Sz. 50mm Dł. 2,5m

Kolor:

Srebrny

Profil cokołowy 50mm

jest specjalistycznym elementem wykorzystywanym w budownictwie do wykonania cokołów, podbitki oraz elewacji budynków. Jest to produkt przeznaczony do montażu na powierzchniach płaskich i poziomych.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.  Jest on dostępny w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do różnych elewacji budynków.

Profil cokołowy 50mm przeznaczony do montażu styropianu oraz zaprojektowany tak, aby zapewnić mocne i trwałe połączenie pomiędzy styropianem a podłożem. Idealnie pasuje jako produkt do wykonania cokołów, podbitki oraz elewacji, które wymagają estetycznego i trwałego wykończenia.

Listwy startowe marki Budmat jest dostępne są w długości 2,5 metra, co pozwala na ich elastyczne dopasowanie do różnych wymiarów i kształtów elewacji budynku. Są one prosty w montażu i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Sprawdza się w systemach ocieplania ścian, stanowiąc osłonę krawędzi materiału termoizolacyjnego. Pełni on funkcję zabezpieczenia elewacji przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją, a także gryzoniami. Zamiast samej osłony termoizolacji pełni również funkcję wentylacji ściany elewacyjnej.

Świetnie sprawdza się zarówno z styropianem jak i wełną mineralną.

Waga 0,32 kg
Wymiary 250 × 5 × 3,5 cm
Szerokość

.50mm

Shopping Cart
Scroll to Top