Profil ścienny UW50 4m

Profil ścienny UW50 4m

15,61  Brutto

Poprzednia najniższa cena: 15,61 .

Availability: 59 w magazynie

Szerokość

Producent:

Kod EAN:

Nie nadano

Numer katalogowy:

Nie nadano

Opakowanie:

4m

Kolor:

Srebrny

Profil ścienny UW50 4m

Profil ścienny UW50 4m to produkt oferowany przez renomowanego producenta Budmat. Jest to element systemu suchej zabudowy, wykonany z blachy stalowej ocynkowanej, co zapewnia mu wysoką odporność na korozję oraz trwałość.

Profil ścienny UW50 ma kształt litery U i charakteryzuje się szerokością 100 mm oraz wysokością 40 mm. Jest to produkt uniwersalny, który może być stosowany w różnych rodzajach konstrukcji suchej zabudowy, w tym do tworzenia ścian działowych, sufitów podwieszanych, a także obudów kanałów wentylacyjnych i przewodów instalacyjnych.

Montaż profilu ściennego UW 50 jest łatwy i szybki, dzięki specjalnym otworom, które ułatwiają przykręcanie go do ścian, płyt gipsowo-kartonowych lub innego profila. Produkt ten zapewnia równomierne i stabilne połączenie z konstrukcją, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji suchej zabudowy.

Produkt ten jest dostępny w sprzedaży wraz z innymi elementami systemu suchej zabudowy, co pozwala na kompleksowe i skuteczne rozwiązania przy wykonywaniu różnych prac budowlanych.

Waga 2,3 kg
Wymiary 400 × 5 × 3 cm
Shopping Cart
Scroll to Top