Profil Stalowy 100x50x3

Profil Stalowy 100x50x3

35,54 

0 w magazynie

Producent:

Kod EAN:

Nie nadano

Numer katalogowy:

Nie nadano

Opakowanie:

Nie podano

Kolor:

Nie określono

Profil stalowy 100x50x3 to rodzaj wyrobu hutniczego, który jest wykonany z wysokiej jakości stali.

Zaoblenie na rogach profilu otrzymuje się poprzez gięcie w temperaturze pokojowej – stąd nazwa „Zimno gięta”. Odnajduje swoje  zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz w różnego rodzaju konstrukcjach.

Profil stalowy to element konieczny do stworzenia trwałych konstrukcji o różnym przeznaczeniu

Jego zalety to przede wszystkim wytrzymałość i trwałość, dzięki czemu jest niezwykle odporny na działanie czynników zewnętrznych. Profil stalowy 100x50x3 jest również odporny na korozję, co czyni go idealnym do zastosowań w trudnych warunkach atmosferycznych.

W Naszej ofercie  jest dostępny w różnych rozmiarach, co pozwala na dostosowanie go do różnych zastosowań. Jest to materiał bez którego żadna budowa nie mogła by się odbyć. Profil, który można znaleźć w naszej ofercie jest również łatwy w obróbce, co pozwala na dostosowanie go do różnych potrzeb.

Wykorzystuje się go w budownictwie, do tworzenia konstrukcji stalowych, w przemyśle, do produkcji maszyn, w motoryzacji, do produkcji samochodów oraz innych pojazdów, a także w różnych innych branżach.

Przydatność profilu stalowego zimno giętego można zauważyć w różnego rodzaju projektach i zastosowaniach, pozwoli na budowę szkieletu szopy bądź garażu, może być również wykorzystany do budowy trwałej bramy wjazdowej lub furtki ogrodowej.

Wymiary:

Szerokość: 100 mm

Wysokość: 50 mm

Grubość: 3 mm

Zakup możliwy w metrowych odcinkach.

Waga 6,7 kg
Rodzaj

Kratowana, Pełna

Shopping Cart
Scroll to Top