Solbet 0.1 Zaprawa do cienkich spoin

Solbet 0.1 Zaprawa do cienkich spoin

21,00  Brutto

Poprzednia najniższa cena: 21,00 .

Brak w magazynie

Producent:

Kod EAN:

5901812801012

Numer katalogowy:

Nie nadano

Opakowanie:

25kg

Kolor:

Szary

Solbet 0.1 Zaprawa do cienkich spoin

Solbet 0.1 Zaprawa do cienkich spoin to wysokiej jakości, gotowa do użycia zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym 0.1 typu T przeznaczona wznoszenia ścian murowanych zewnętrznych i wewnętrznych (w tym działowych) oraz słupów z betonu komórkowego metodą murowania na cienka spoinę.  

Służy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do elementów budowlanych podlegających wymaganiom konstrukcyjnym, przeznaczona jest do murów zbrojonych i niezbrojonych.

Cechy produktu Solbet 0.1:

  1. Wysoka przyczepność: Zaprawa charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do betonu komórkowego.
  2. Optymalna konsystencja: Produkt ma odpowiednią konsystencję, co ułatwia mieszanie i aplikację. Umożliwia również uzyskanie cienkich, estetycznych i równomiernych spoin.
  3. Szybkie wiązanie: Solbet 0.1 oferuje szybki czas wiązania, co pozwala na przyspieszenie procesu budowlanego i minimalizację przerw w pracy.
  4. Odporność na warunki atmosferyczne: Zaprawa jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, zmiany temperatury czy promieniowanie UV. Zapewnia to trwałość i długowieczność konstrukcji.
Waga 25 kg
Wymiary 53 × 30 × 16 cm

Wydajność

Zastosowanie

Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym 0.1 typu T, wg. projektu, przeznaczona jest wznoszenia ścian murowanych zewnętrznych i wewnętrznych (w tym działowych) oraz słupów z betonu komórkowego metodą murowania na cienka spoinę. Służy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do elementów budowlanych podlegających wymaganiom konstrukcyjnym, przeznaczona jest do murów zbrojonych i niezbrojonych.

Dane techniczne

Temperatura stosowania od +5ºC do +25ºC – otoczenie i podłoże
Proporcje mieszania od 5,75 litrów wody na 25 kg zaprawy
Czas zachowania właściwości roboczych do 2 godz.
Grubość spoiny max. 3 mm
Czas korekty do 7 minut
Wytrzymałość na ściskanie Klasa M5
Wytrzymałość spoiny ≥ 0,1 N/mm2
Zawartość chlorków ≤ 0,02% suchej masy zaprawy
Reakcja na ogień Euroklasa A1
Absorpcja wody ≤ 0,8 kg/(m2min0,5)
Przepuszczalność pary wodnej µ =15/35
Współczynnik przewodzenia ciepła λ 10,dry,mat = 0,61 W/mK
Gęstość brutto w stanie suchym ≤ 1600 kg/m3
Trwałość mrozoodporna
Grubość kruszywa < 0,8 mm
Substancje niebezpieczne patrz Karta Charakterystyki
Zużycie około 4,5 kg suchej zaprawy na 1 m2 muru o grubości 24 cm, przy grubości 3 mm, przy murowaniu elementów murowych profilowanych na pióra i wpusty, czyli z niewypełnionymi spoinami pionowymi
Przechowywanie 12 miesięcy od daty produkcji, w szczelnie zamkniętych, oryginalnych i nieuszkodzonych opakowaniach, w suchych pomieszczeniach (zalecane przechowywanie na paletach)
Shopping Cart
Scroll to Top