Styropian Fasadowy EPS S 0.40 15cm

74,69  Brutto

27 w magazynie

Add to Wishlist
Dostępność:Dostępny
Producent:Polstyr
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Styropian Fasadowy EPS S 0.40 15cm

Styropian Fasadowy EPS S 0.40 15cm to ekologiczny produkt izolacyjny przeznaczony do stosowania w budownictwie. Głównym składnikiem Płyta styropianowa EPS jest polistyren ekstrudowany (EPS), odpowiedzialny za doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Ze względu na fakt, że posiada on certyfikat ekologiczny można być pewnym, że jego produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Styropian elewacyjny marki Polstyr posiada właściwości hydroizolacyjne, oznacza to, że jest odporny na działanie wody i wilgoci.

Ważnym aspektem jest jego lekkość i łatwość montażu. Płyta styropianowa EPS nadaje się do w różnego rodzaju budynkach, jak na przykład domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, budynki przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej.

Przede wszystkim Styropian Fasadowy EPS marki Polstyr jest dostępny w różnych grubościach, co pozwala na dopasowanie izolacji do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego budynku.

Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym płyta styropianowa EPS, pozwala na oszczędności energii i redukcję kosztów ogrzewania. Styropian Fasadowy EPS S 0.40 15cm jest również odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak mróz, słońce, wiatr oraz deszcz. W związku z tym jego właściwości pozwalają na długotrwałe korzystanie z jego właściwości izolacyjnych.

Do zamocowania styropianu elewacyjnego używa się specjalnego Kleju do styropianu, Siatki z włókna szklanego, Kołków metalowych lub plastikowych oraz zaślepek.

Reasumując Styropian elewacyjny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć energooszczędność swojego budynku i przyczynić się do ochrony środowiska.

Właściwości:

  • Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,040 W/m·K,
  • Wytrzymałość na zginanie ≥ 170 kPa,
  • Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu ≥ 120 kPa,
  • Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym, całkowitym zanurzeniu ≤ 3%,
  • Reakcja na ogień: Euroklasa E,
  • Krawędzie proste lub frezowane.

 

Karta Techniczna Polstyr EPS S 040 Fasada

Cena dotyczy 1szt opakowania.

Szukasz innego rozmiaru? Skontaktuj się z nami.

 

Sprawdź również inne produkty z systemu Polstyr:

Polstyr S1 25Kg Klej do siatki

Polstyr S2 25Kg Klej do styropianu

Siatka z włókna szklanego Optima-Net 150

Zaślepka styropianowa

Kołki metalowe i Kołki plastikowe do styropianu