Styropian Grafitowy Fasadowy 3cm 0.32 EPS S

64,00  Brutto / op

Brak w magazynie

Dostępność:Niedostępny
Producent:Polstyr
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Styropian Grafitowy Fasadowy 3cm 0.32 EPS S

Styropian Fasadowy Grafitowy to ekologiczny produkt izolacyjny przeznaczony do stosowania w budownictwie. Głównym składnikiem Płyta styropianowa EPS jest polistyren ekstrudowany (EPS), odpowiedzialny za doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Ze względu na fakt, że posiada on certyfikat ekologiczny można być pewnym, że jego produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Styropian elewacyjny grafitowy marki Polstyr posiada właściwości hydroizolacyjne, oznacza to, że jest odporny na działanie wody i wilgoci.

Ważnym aspektem jest jego lekkość i łatwość montażu. Płyta styropianowa grafitowa EPS nadaje się do w różnego rodzaju budynków. Sprawdzi się przy domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych i budynkach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Przede wszystkim Styropian Grafitowy Fasadowy 3cm 0.32 EPS S marki Polstyr jest dostępny w różnych grubościach, co pozwala na dopasowanie izolacji do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego budynku.

Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym płyta styropianowa grafitowa EPS, pozwala na oszczędności energii i redukcję kosztów ogrzewania. Styropian elewacyjny EPS jest również odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak mróz, słońce, wiatr oraz deszcz. W związku z tym jego właściwości pozwalają na długotrwałe korzystanie z jego właściwości izolacyjnych.

Do zamocowania styropianu elewacyjnego grafitowego używa się specjalnego Kleju do styropianu, Siatki z włókna szklanego, Kołków metalowych lub plastikowych oraz zaślepek.

Reasumując Styropian Grafitowy Fasadowy 3cm 0.32 EPS S to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć energooszczędność swojego budynku i przyczynić się do ochrony środowiska.

Właściwości styropianu elewacyjnego grafitowego:

Współczynnik przewodzenia ciepła 0,032 W/m·K,

Wytrzymałość na zginanie ≥ 75 kPa,

Wytrzymałość na rozciąganie prostopadle do powierzchni czołowych ≥ 80 kPa,

Reakcja na ogień: Euroklasa E,

Krawędzie proste lub frezowane.

Karta techniczna Styropian Grafitowy Fasadowy 3cm 0.32 EPS S

Cena dotyczy 1szt opakowania.

Szukasz innego rozmiaru? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź również inne produkty z systemu Polstyr:

Polstyr S1 25Kg Klej do siatki

Polstyr S2 25Kg Klej do styropianu

Siatka z włókna szklanego Optima-Net 150

Zaślepka styropianowa

Kołki metalowe i Kołki plastikowe do styropianu