Styropian Termo-Podłoga 0.38 4cm

63,80  Brutto / op

Brak w magazynie

Dostępność:Niedostępny
Producent:Polstyr
Kategoria:

Zamówienie telefoniczne: 32 722 90 53

Styropian Termo-Podłoga 0.38 4cm

Styropian Termo-Podłoga 0.38 4cm to ekologiczny produkt izolacyjny przeznaczony do stosowania w budownictwie. Głównym składnikiem płyty styropianowej podłogowej jest polistyren ekstrudowany (EPS), odpowiedzialny za doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Ze względu na fakt, że posiada on certyfikat ekologiczny można być pewnym, że jego produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Styropian podłogowy marki Polstyr posiada właściwości hydroizolacyjne, oznacza to, że jest odporny na działanie wody i wilgoci.

Ważnym aspektem jest jego lekkość i łatwość montażu. Płyta styropianowa podłogowa nadaje się do w różnego rodzaju budynków. Sprawdzi się przy domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych i budynkach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Przede wszystkim styropian twardy podłogowy marki Polstyr jest dostępny w różnych grubościach, co pozwala na dopasowanie izolacji do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego budynku.

Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym płyta styropianowa podłogowa, pozwala na oszczędności energii i redukcję kosztów ogrzewania. Styropian twardy jest również odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak mróz, słońce, wiatr oraz deszcz. Posiada zwiększoną gęstość oraz większą wytrzymałość na ściskanie. W związku z tym jego właściwości pozwalają na długotrwałe korzystanie z jego właściwości izolacyjnych.

Do zamocowania styropianu elewacyjnego grafitowego używa się specjalnego Kleju do styropianu, Siatki z włókna szklanego, Kołków metalowych lub plastikowych oraz zaślepek.

Reasumując Styropian Termo-Podłoga 0.38 4cm to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć energooszczędność swojego budynku i przyczynić się do ochrony środowiska.

Właściwości:

  • Współczynnik przewodzenia ciepła 0,038 W/m·K,
  • Wytrzymałość na zginanie ≥ 115 kPa,
  • Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu ≥ 70 kPa,
  • Reakcja na ogień: Euroklasa E,
  • Krawędzie proste lub frezowane.

Karta techniczna Polstyr Styropian Termo-Podłoga 0.38 4cm

Cena dotyczy 1szt. opakowania

Szukasz innego rozmiaru? Skontaktuj się z nami.

 

Sprawdź również inne produkty z systemu Polstyr:

Polstyr S1 25Kg Klej do siatki

Polstyr S2 25Kg Klej do styropianu

Siatka z włókna szklanego Optima-Net 150

Zaślepka styropianowa

Kołki metalowe i Kołki plastikowe do styropianu