Zaprawa Tynkarska Klasy CS II

Zaprawa Tynkarska Klasy CS II

12,00  Brutto

Poprzednia najniższa cena: 12,00 .

Brak w magazynie

Producent:

Kod EAN:

Nie nadano

Numer katalogowy:

Nie nadano

Opakowanie:

25kg

Kolor:

Szary

Zaprawa Tynkarska Klasy CS II

Zaprawa tynkarska marki Rolas to wysokowydajny i trwały materiał do tynkowania ścian i sufitów. Oparty na najnowszych technologiach i starannie dobranych surowcach, produkt zapewnia doskonałe właściwości przyczepności, elastyczności i wodoodporności, gwarantując trwałość i wyjątkową jakość wykończenia powierzchni.

Zaprawa tynkarska przeznaczona jest do wykonywania tradycyjnych prac tynkarskich.  Stanowi doskonałe podłoże pod malowanie, tapetowanie, gładzie gipsowe. Zaprawę można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków

Waga 25 kg
Wymiary 53 × 30 × 16 cm

Wydajność

Zaprawa tynkarska klasy CS II charakteryzuje się wydajnością około 1,4 kg/m² przy grubości warstwy tynku wynoszącej 1cm. Wartość ta może jednak ulec zmianie w zależności od rodzaju i chropowatości podłoża oraz techniki nakładania zaprawy.

Sposób użycia

  1. Przygotowanie podłoża: Upewnij się, że podłoże jest czyste, suche, wolne od kurzu, tłuszczu, mchu, glonów i innych zabrudzeń. W razie potrzeby zastosuj gruntowanie.
  2. Przygotowanie zaprawy: Przygotowanie zaprawy polega na wsypaniu do wody zawartości worka ( 3,5÷4l wody ) i wymieszaniu ręcznym lub mechanicznym, aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny bez grudek. Zaprawa nadaje się do użycia po kilku minutach od wymieszania.
  3. Nakładanie zaprawy: Nałóż zaprawę na podłoże za pomocą kielni lub pacówki, a następnie rozprowadź równomiernie, kontrolując grubość warstwy. dmiar zaprawy zbierając łatą, zacierać pacą styropianową lub drewnianą. Sposób wykończenia powierzchni zależy od żądanej kategorii tynku.

Zastosowanie

Zaprawa tynkarska klasy CS II jest idealna do:

  1. Tynkowania ścian i sufitów wewnętrznych i zewnętrznych
  2. Wykonywania napraw i renowacji tynków
  3. Stosowania na różnych podłożach, takich jak beton, cegła, pustak czy tynki cementowe
Shopping Cart
Scroll to Top